Velkommen til Prologo A/S

Slips & tørklæder med logo der styrker jeres professionelle udtryk

Vi designer slips og tørklæder med logo til mange virksomheder

Slips og tørklæder med logo er den perfekte detalje til din uniform og messebeklædning.​

Hos Prologo har vi et stort udvalg af slips og tørklæder på lager. Der ligger et hav af farver og mønstre, så vi skal nok fremskaffe præcis det, der passer til jeres look og virksomhedslogo. Vi levere fra 5 stk. når der bestilles fra lager.

Det tager 5 uger at fremstille dit helt eget design

Vi designer slips og tørklæder med logo til mange virksomheder og foreninger. Logoet bliver indvævet i silken, hvilket giver en meget flot finish, som du også kan se på billederne. Processen starter med flere forskellige skitser, som vi laver efter dine ønsker. Når vi er kommet frem til det helt rigtige design bliver fabrikken briefet ud fra det. Det tager 5 uger at fremstille dit helt eget design. Minimums køb er 50 stk.

Et udpluk af mulighederne

Se vores kataloger

Er du interesseret i katalogerne? Du er velkommen til at bladre igennem dem online eller downloade dem direkte ved at klikke på det ønskede katalog.

Kontakt os for at få hjælp til et godt tilbud

Udfyld formularen og beskriv kort, hvad din henvendelse drejer sig om, så vender vi tilbage hurtigst muligt.

Vores styrke er høj service og det rigtige produkt til dit behov – og vores svartider er hurtige. Vi står altid klar til at hjælpe og udarbejder gerne uforpligtende oplæg og tilbud. Du er også velkommen til at kontakte os over telefonen eller via mail. Vi glæder os til at høre fra dig!

Udfyld formularen, og vi vender tilbage inden for 30 minutter.

Hvis du ønsker at sende en SVG-fil – eller en anden filtype, som ikke understøttes – kan du enten sende filen direkte via e-mail eller pakke den i en ZIP-mappe, før du uploader den.

Mød os

Skal du bestille løbetrøjer til DHL-stafetten?

45 89 39 21 Send mail Tilbud til DHL